Dziś obchodzimy Światowy Dzień Wody!

Udostępnij

💧🌍 Dziś obchodzimy Światowy Dzień Wody! 🌍💧

„Woda dla pokoju” to temat tegorocznych obchodów Światowego Dnia Wody. Hasło przypomina nam, że woda stanowi fundamentalny czynnik wspierającym pokój i stabilność społeczną. Dostęp do czystej wody pitnej może przynieść nie tylko korzyści zdrowotne, ale także promować harmonię społeczną i rozwiązanie konfliktów.

🌊 Jako Globtank, jesteśmy dumni, że dostarczając najwyższej jakości zbiorniki na wodę pitną, przyczyniamy się do zapewnienia zrównoważonej gospodarki zasobami wodnym. Nasze produkty pomagają utrzymać zapasy wody pitnej na terenie całej Polski, co jest podstawą zdrowia, dobrobytu i pokoju. W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom za zaufanie i współpracę. Razem możemy przyczynić się do lepszego i bardziej bezkonfliktowego świata.

🌊 Produkcja i montaż zbiorników to niejedyny sposób, w jaki Globtank wspiera Polaków w dostępie do zasobów wodnych. W sierpniu 2023 r. dołączyliśmy do Komitetu ds. Wody przy Federacji Przedsiębiorców Polskich, w którym czynnie działamy na rzecz European Blue Deal i uczynienia wody głównym priorytetem następnej kadencji Komisji Europejskiej.

#Globtank #ŚwiatowyDzieńWody #WodaDlaPokojuiRozwoju #CzystaWodaDlaWszystkich #woda #zbiorniki #bluedeal

Udostępnij